Прикажувам 1–20 од 3033 резултати

-17%
ВОДООТПОРНА АЛУМИНИУМСКА КУТИЈА TERMINAL BLOCK IP68 450V/24A – 2 ВЛЕЗА

ВОДООТПОРНА АЛУМИНИУМСКА КУТИЈА TERMINAL BLOCK IP68 450V/24A – 2 ВЛЕЗА

Original price was: 1,579 ден.Current price is: 1,310 ден.

Додај во кошница
-17%
ПРИКЛУЧОК ЗА НАПОЈУВАЊЕ ЗА 6*12 Cob 220V

ПРИКЛУЧОК ЗА НАПОЈУВАЊЕ ЗА 6*12 Cob 220V

Original price was: 371 ден.Current price is: 308 ден.

Додај во кошница
-17%
2 ПИНСКИ ДВОЕН КОНЕКТОР ЗА 8MM SMD

2 ПИНСКИ ДВОЕН КОНЕКТОР ЗА 8MM SMD

Original price was: 98 ден.Current price is: 81 ден.

Додај во кошница
-17%
ДВОЕН ВОДОЗАШТИЕН КОНЕКТОР ЗА 15CM 2WIRE SMD 10MM PCB 2 PIN

ДВОЕН ВОДОЗАШТИЕН КОНЕКТОР ЗА 15CM 2WIRE SMD 10MM PCB 2 PIN

Original price was: 310 ден.Current price is: 258 ден.

Додај во кошница
-16%
2Пина Конектор Лента во Жица за 10mm Cob/SMD

2Пина Конектор Лента во Жица за 10mm Cob/SMD

Original price was: 44 ден.Current price is: 37 ден.

Додај во кошница
-33%
LED ШИНСКО СВЕТЛО 25W 110-240V COB БЕЛО ТЕЛО, 6000K

LED ШИНСКО СВЕТЛО 25W 110-240V COB БЕЛО ТЕЛО, 6000K

Original price was: 4,277 ден.Current price is: 2,857 ден.

Додај во кошница
-19%
АЛУМИНИУМСКИ ШТИПКИ ЗА НЕОН ФЛЕКСИБИЛЕН

АЛУМИНИУМСКИ ШТИПКИ ЗА НЕОН ФЛЕКСИБИЛЕН

Original price was: 27 ден.Current price is: 22 ден.

Додај во кошница
-17%
КОНЕКТОР ЗА Led ЛЕНТА DC МАШКИ

КОНЕКТОР ЗА Led ЛЕНТА DC МАШКИ

Original price was: 35 ден.Current price is: 29 ден.

Додај во кошница
-51%
КАБЕЛ ЗА T5 ПЛАСТИЧНА ЦЕВКА СО ДВОЕН ВЛЕЗ 50CM

КАБЕЛ ЗА T5 ПЛАСТИЧНА ЦЕВКА СО ДВОЕН ВЛЕЗ 50CM

Original price was: 80 ден.Current price is: 39 ден.

Додај во кошница
-25%
СОЛАРЕН БЛУТУТ ЗВУЧНИК+СВЕТИЛКА 3.7V 6AH, 3W 400Lm IP44 – ЖОЛТ

СОЛАРЕН БЛУТУТ ЗВУЧНИК+СВЕТИЛКА 3.7V 6AH, 3W 400Lm IP44 – ЖОЛТ

Original price was: 2,998 ден.Current price is: 2,239 ден.

Додај во кошница
-25%
0.5W Led ВРАТА КАБИНЕТ СВЕТИЛКА 3000K 2*AAA MAGNETIC CONTROL

0.5W Led ВРАТА КАБИНЕТ СВЕТИЛКА 3000K 2*AAA MAGNETIC CONTROL

Original price was: 655 ден.Current price is: 489 ден.

Додај во кошница
-28%
ТЕЛО ЗА Led ЦЕВКА СО ЕДНОСТРАН НАПОН T8 2*120CM IP65

ТЕЛО ЗА Led ЦЕВКА СО ЕДНОСТРАН НАПОН T8 2*120CM IP65

Original price was: 1,524 ден.Current price is: 1,103 ден.

Додај во кошница
-27%
SLIM-FIT Led КАБИНЕТ СВЕТИЛКА 600MM 3.5W CCT ЦРНА

SLIM-FIT Led КАБИНЕТ СВЕТИЛКА 600MM 3.5W CCT ЦРНА

Original price was: 2,925 ден.Current price is: 2,124 ден.

Додај во кошница
-33%
Led BATTEN СВЕТЛО 20W 60CM IP20 1660Lm 3000K

Led BATTEN СВЕТЛО 20W 60CM IP20 1660Lm 3000K

Original price was: 701 ден.Current price is: 471 ден.

Додај во кошница
-17%
Столна Ламба со полнење 2.5W Chrome

Столна Ламба со полнење 2.5W Chrome

Original price was: 2,820 ден.Current price is: 2,341 ден.

Додај во кошница