БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
Бесплатна достава за сите нарачки над 3000 ден.

ДОСТАВА ЗА ЕДНА СЕДМИЦА

ДОСТАВА ЗА ЕДНА СЕДМИЦА
Достава во рамките на една седмица во зависност од нарачката.

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Од 24 до 60 МЕСЕЦИ гаранција!

Нови Продукти
-17%
U5

U5

Original price was: 2,800,218 ден.Current price is: 2,333,515 ден.

Додај во кошница
-17%
P20

P20

Original price was: 2,086,547 ден.Current price is: 1,738,789 ден.

Додај во кошница
-17%
H5 Video Wall Splicer

H5 Video Wall Splicer

Original price was: 233,150 ден.Current price is: 194,292 ден.

Додај во кошница
-17%
LCB4K

LCB4K

Original price was: 35,147 ден.Current price is: 29,289 ден.

Додај во кошница
-17%
MCTRL660 PRO(EU)

MCTRL660 PRO(EU)

Original price was: 187,541 ден.Current price is: 156,284 ден.

Додај во кошница
-17%
H_20xRJ45 sending card

H_20xRJ45 sending card

Original price was: 291,102 ден.Current price is: 242,585 ден.

Додај во кошница
Избрани производи
-25%
ЦРН КАБЕЛ НАДВОРЕШНО СВЕТЛО 10БР/E27 IP65 6M ВИСЕЧКИ ФАСОНКИ

ЦРН КАБЕЛ НАДВОРЕШНО СВЕТЛО 10БР/E27 IP65 6M ВИСЕЧКИ ФАСОНКИ

Original price was: 2,643 ден.Current price is: 1,974 ден.

Додај во кошница
-17%
ТЕЛО ЗА СПОТ СИЈАЛИЦИ АЛУМИНИУМСКО БЕЛО Gu10-ФАСОНКА IP20 MAX-35W

ТЕЛО ЗА СПОТ СИЈАЛИЦИ АЛУМИНИУМСКО БЕЛО Gu10-ФАСОНКА IP20 MAX-35W

Original price was: 287 ден.Current price is: 238 ден.

Додај во кошница
-33%
СОЛАРЕН Led Рефлектор 8W 500Lm 6000K 3.2V/6Ah

СОЛАРЕН Led Рефлектор 8W 500Lm 6000K 3.2V/6Ah

Original price was: 3,282 ден.Current price is: 2,207 ден.

Додај во кошница
-28%
СОЛАРЕН Led Рефлектор 12W 800Lm 6000K 3.2V/5.5Ah

СОЛАРЕН Led Рефлектор 12W 800Lm 6000K 3.2V/5.5Ah

Original price was: 2,874 ден.Current price is: 2,060 ден.

Додај во кошница
-29%
НАПОЈУВАЊЕ ЗА Led ЛЕНТА 100W 12V 8.3A – МЕТАЛНО

НАПОЈУВАЊЕ ЗА Led ЛЕНТА 100W 12V 8.3A – МЕТАЛНО

Original price was: 1,002 ден.Current price is: 714 ден.

Додај во кошница
ТОП производи

Led СИЈАЛИЦА E27 8.5W 6000K

Original price was: 69 ден.Current price is: 44 ден.

Led СИЈАЛИЦА E27 8.5W 4500K

Original price was: 69 ден.Current price is: 44 ден.

Led СИЈАЛИЦА E27 A60 10.5W 1055Lm 220-240V 6000K

Original price was: 101 ден.Current price is: 77 ден.

Промо Производи
-17%
Led СИЈАЛИЦА PAR30 25W/220V E27 4500K RA80 – ЦРН

Led СИЈАЛИЦА PAR30 25W/220V E27 4500K RA80 – ЦРН

Original price was: 2,235 ден.Current price is: 1,855 ден.

Додај во кошница
-17%
Led DIGITAL ЛЕНТА 60Pixels 60Leds/m DC5V 16W/m IP20

Led DIGITAL ЛЕНТА 60Pixels 60Leds/m DC5V 16W/m IP20

Original price was: 1,249 ден.Current price is: 1,037 ден.

Додај во кошница
-17%
ШИНА 3ФАЗНА/4ЖИЦИ 2M ЦРНА ВКЛУЧЕНО НАПОЈУВАЊЕ И КРАЕН КАПАК

ШИНА 3ФАЗНА/4ЖИЦИ 2M ЦРНА ВКЛУЧЕНО НАПОЈУВАЊЕ И КРАЕН КАПАК

Original price was: 4,240 ден.Current price is: 3,519 ден.

Додај во кошница
-17%
Led ФЛЕКСИБИЛЕН-НЕОН 220V ЦРВЕН – IP65

Led ФЛЕКСИБИЛЕН-НЕОН 220V ЦРВЕН – IP65

Original price was: 459 ден.Current price is: 381 ден.

Додај во кошница